w3c

w3c

Marion Artis - 50 ml

ARTIS
79,90 zł

Oddziaływanie preparatu

Wskazania

Stawy

Wszystkie choroby i dolegliwości stawów

Kwas moczowy

Borrelie i toksyny Borrelii

Streptococcus anginosus

Toksyny paciorkowców

Metale toksyczne

Marion Artis - 50 ml

79,90 zł

w3c

Ilość :

W magazynie

Zadaj pytanie
  Wysyłka

Darmowa wysyłka od 300zł

  Zwroty

Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od odbioru.

W preparacie Artis została zaprogramowana detoksykacja stawów.

Staw jest bardzo złożonym i wszechstronnym narządem, na który składa się torebka stawowa, chrząstka, wyściółka stawu i kaletki. Najczęstszą chorobą jest zwyrodnienie chrząstki - choroba zwyrodnieniowa stawów, a po niej zapalenie stawów - zapalenie torebki stawowej.

Przyczyn problemów ze stawami jest wiele:

  • reumatoidalna reakcja immunologiczna (Płacik okołośrodkowy)
  • Borrelie
  • inne infekcje
  • winna może być również toksyna paciorkowca z odległych ognisk paciorkowców
  • odkładanie się soli biogennych, głównie soli kwasu moczowego

Ważna informacją jest to, że chrząstka nie ma zdolności regeneracji. Detoksykacją możemy więc interweniować tylko w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów I i II stopnia. Dlatego tak ważna jest profilaktyka. Nie należy narażać stawów, zwłaszcza kolan na mikrourazy.

Istotna jest również witamina C, siarczan chondroityny, siarka organiczna,

glikozaminoglikany, glikoproteiny oraz kolagen.

Stawy w moich praktykach poddawane są ciągłej detoksykacji, co oznacza, że każdy preparat korzystny dla stawów jest dobrodziejstwem dla naszego układ mięśniowo-szkieletowego.

Preparat Artis jest specyficzny dla detoksykacji chondroblastów i chondronektyn i w większości przypadków nie jest on samowystarczalny, gdyż problemy stawów są dość złożone.

Szczególnie ważne są preparaty przeciwdrobnoustrojowe, zwłaszcza Bor na Borrelie. Ważne jest również, aby wzmocnić nerki preparatem Urcirk. Jednak najczęściej możemy się spotkać z obciążeniem toksycznym płacika okołośrodkowego, który uwzględniony został w preparacie Artis.

Ważne jest również, aby zdiagnozować, czy nie chodzi o zaburzenie splotu lędźwiowo-krzyżowego (nerw kulszowy), lub o toksyczne obciążenie autonomicznego układu nerwowego.

Specyficzna jest też detoksykacja ciał nerwowych, takich jak ciałka Golgiego-Mazzoniego, ciałka Krausego lub ciałka Ruffiniego.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: