w3c

w3c

Marion Col - 50 ml

COL
79,90 zł

Oddziaływanie preparatu

Wskazania

Dysbioza

Dysbioza jelitowa i ogólne problemy z jelitami

Zaburzone przyswajanie

witamin i minerałów

 

(zalecane łączenie z Anti-Anti B)

Wszystkie części jelita

(dwunastnica, jelito czcze, kręte, cienkie, grube,  okrężnica, odbytnica)

Wchłanianie witamin i minerałów

Marion Col - 50 ml

79,90 zł

w3c

Ilość :

W magazynie

Ask a Question
  Wysyłka

Darmowa wysyłka od 300zł

  Zwroty

Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od odbioru.

Preparat o nazwie Col to spray do detoksykacji jelit. Nie mylić z preparatem przeznaczonym do normalizacji mikroflory jelitowej (Anti-Anti B).

Jelito to bardzo wytrzymały organ, którego poszczególne części mają zupełnie odmienne zadania, aczkolwiek jest to jedna struktura anatomiczna. Od dwunastnicy do odbytnicy ścianka jelita może zostać uszkodzona, obciążona różnymi toksynami.

Preparat Col uwzględnia wszystkie części jelita, a także duże ilości toksyn i immunokompleksów. Preparat Col często działa w przypadku zaburzeń mikrobiomu jelit, ale ścianka jelita może być też uszkodzona przez inną dysbiozę, a wtedy nie podajemy preparatów Anti-Anti B / Mun.

Z powodu obecności toksyn w ściance jelita jego przepuszczalność (zespół przepuszczalnego jelita) może ulec zmianie lub może być celem choroby autoimmunologicznej lub zwykłego zapalenia jelita grubego.

Toksyny w ściance jelita regularnie biorą udział we wchłanianiu różnych substancji z pożywienia, białek, minerałów lub witamin. Przewlekły niedobór tych niezbędnych substancji znacząco wpływa na fizjologiczne procesy w organizmie.

Ale trzeba podkreślić, że wchłanianie witaminy B12 ma inne powiązania. Nie jest to korygowane przez podanie preparatu Col. Niedobór witaminy B12 ma najpoważniejsze konsekwencje i jest powszechny u osób starszych. Przyjmowanie suplementów diety w tym przypadku jest całkowicie zbędne. Problem wchłaniania witaminy B12, a przy okazji też B6 i B9 (kwasu foliowego) rozwiąże preparat Gas.

Jednak nadal mamy wiele niezbędnych substancji, których niedobór może pomóc rozwiązać preparat Col. Preparat Col razem z preparatami Anti-Anti B i Immunokompleks jest najczęściej stosowanym zestawem trzech preparatów na początku procesu detoksykacji.

Przy preparacie Col nie można się spodziewać natychmiastowych wyników, ponieważ nasycenie witaminami, minerałami i aminokwasami jest kwestią długoterminową.

Byłoby możliwe utworzenie jednego preparatu z preparatów Anti-Anti B i Col, ale dla osoby, która zna się na diagnostyce EAV, zaburzenie ścianki jelita jest sygnałem do monitorowania parametrów wchłaniania substancji z żywności. Niedobór tych substancji uniemożliwia skuteczną detoksykację za pomocą zaprogramowanych preparatów.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: