w3c

Oddziaływanie preparatu |
Wskazania |
Emocjonalne części mózgu |
Trudne dzieciństwo (konflikty, błędy naszych rodziców, brak miłości, brak uczuć) Stres w dzieciństwie lub życiu płodowym Brak harmonii wewnętrznej (energetycznej i psychicznej) Zaburzenia emocjonalne Rozchwiana emocjonalność Nierównowaga psychiczna Podświadome konflikty emocjonalne Traumy W.W. konflikty mogą też dotyczyć sytuacji bieżącej |
Harmonia energetyczna i psychiczna (Yin i Yang i czakry) |
|
Niespecyficzne ciała obce |
|
Związki pierwiastków chemicznych |
|
Związki pierwiastków toksycznych |
|
Patogeny (w tym COVID) |
|
Miazmy |
Darmowa wysyłka od 300zł
Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od odbioru.
Preparat Marion Per Primam to suplement z serii preparatów emocjonalnych, do których zaliczamy również:
Jednym z zadań tego preparatu jest zrównoważenie osobowości danej osoby, do tego celu została wykorzystywana energia kryształu.
Druga część to detoksykacja od uniwersalnego pojęcia jakim są „ciała obce”. Jest to rodzaj czarnej skrzynki w obciążeniach toksycznych, czyli chodzi o toksyny, których nie potrafię określić. Ich identyfikacja jest wynikiem pomiarów na biorezonansie. Urządzenie pokazuje, że jest to problem występujący stosunkowo często, dlatego preparat jest też często stosowany.
Ponadto Per Primam przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania całego układu naczyniowego.
Ważne jest, że preparat zawiera wszystkie struktury anatomiczne, które uważam za ważne. Dzięki badaniu biorezonansem możemy również przetestować określoną strukturę anatomiczną, którą potrzebujemy kompleksowo zdetoksykować.
W każdym bądź razie preparat ten zasługuje na dużą uwagę i ma częste zastosowanie podczas kompleksowej kuracji detoksykacyjnej.
Per Primam, oprócz swojej pierwotnej funkcji, czyli równowagi energetycznej (czakry) pracuje jeszcze z deprywacją emocjonalną z naszego dzieciństwa (błędy naszych rodziców)
Deprywacja emocjonalna - co to takiego i skąd się bierze?
Schemat deprywacji emocjonalnej rozwija się w dzieciństwie jako efekt niezaspokojenia potrzeby ciepła i zaangażowania emocjonalnego ze strony ważnych dla nas osób (rodziców, rodzeństwa, dziadków, nauczycieli) braku empatii i zrozumienia, możliwości podzielenia się swoimi przeżyciami, ochrony oraz pokierowania i wskazania drogi. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy:
Przykłady można mnożyć. Mają one jeden wspólny mianownik: „twoje prawdziwe potrzeby nie są dla nas ważne”. A skoro ważne dla mnie osoby wysyłają mi taki sygnał, to co mogę zrobić? Zapomnieć o swoich potrzebach, unikać bliskości albo domagać się zaspokojenia potrzeb w roszczeniowy sposób.
Schemat deprywacji emocjonalnej- to przekonanie, że moje potrzeby emocjonalne nie są ważne i nie zostaną zaspokojone przez innych. Deprywacja emocjonalna może dotyczyć któregoś z trzech rodzajów potrzeb:
Deprywacja emocjonalna może dotyczyć tylko jednego z wymienionych obszarów, ale zwykle obejmuje ich więcej.
Jak schemat deprywacji emocjonalnej wpływa na życie?
Schemat deprywacji emocjonalnej to chyba jeden z najczęstszych schematów wśród osób trafiających na terapię do psychiatrów, czy psychologów. Jednocześnie jest to schemat, z którego osoby posiadające go często nie zdają sobie sprawy. No bo jak zdawać sobie sprawę że brakuje mi czegoś, czego nigdy nie dostawałem?
Osoby poddające się schematowi deprywacji emocjonalnej zwykle:
Każde z tych zachowań wzmacnia schemat deprywacji emocjonalnej ponieważ w efekcie osoby te nie proszą o wsparcie emocjonalne, więc go nie dostają. Poddanie się schematowi deprywacji emocjonalnej prowadzi też często do wchodzenia w związki z osobami, które są zimne, wycofane bądź zbytnio skupione na własnych potrzebach. A tacy partnerzy nie pomogą przełamać schematu…
Radząc sobie ze schematem deprywacji emocjonalnej przez unikanie łatwo stać się samotnikiem – bo po co wchodzić w bliską relację, skoro i tak nie otrzymam w niej ciepła?
Nadmierna kompensacja schematu deprywacji emocjonalnej może z kolei prowadzić do bycia przesadnie wymagającym. Takie osoby łatwo się złoszczą gdy ich potrzeby nie zostają zaspokojone. Czasem również osoby nadmiernie kompensujące ten schemat mogą przesadnie okazywać swoje potrzeby sprawiając wrażenie jęczących czy zalewających bezsilnością. Mogą również skarżyć się na wiele fizycznych dolegliwości (to tzw. objawy psychosomatyczne – czyli problemy w ciele, ale bez widocznej fizycznej przyczyny) nieświadomie licząc na to, że dostaną więcej uwagi.
Cóż więcej dodać- Per Primam jest preparatem dla prawie każdej osoby.
rty
ewr