w3c

w3c

Marion Per Primam - 50 ml

PER PRIMAM
79,90 zł

Oddziaływanie preparatu

Wskazania

Emocjonalne części mózgu

 

Trudne dzieciństwo (konflikty)

Stres w dzieciństwie lub życiu płodowym

Brak harmonii wewnętrznej

(energetycznej i psychicznej)

Zaburzenia emocjonalne

Rozchwiana emocjonalność

Nierównowaga psychiczna

Podświadome konflikty emocjonalne

Traumy

Harmonia energetyczna i psychiczna

(Ying i Ang i czakry)

Niespecyficzne ciała obce

Związki pierwiastków chemicznych

Związki pierwiastków toksycznych

Patogeny (w tym COVID)

Marion Per Primam - 50 ml

79,90 zł

w3c

Ilość :

W magazynie

Zadaj pytanie
  Wysyłka

Darmowa wysyłka od 300zł

  Zwroty

Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od odbioru.

Preparat Marion Per Primam to suplement z serii preparatów emocjonalnych, do których zaliczamy również:

  • Marion Afirm - pracujący nad transformacją skłonności do negatywizmu w pozytywne podejście do życia
  • Marion Emotion – usuwający przytłaczające nas emocje
  • Marion Frust – pracujący z tak zwaną frustracją, przygnębieniem, irytacją i bezradnością człowieka
  • Marion Tens – usuwający skutki przewlekłego stresu

Jednym z zadań tego preparatu jest zrównoważenie osobowości danej osoby, do tego celu została wykorzystywana energia kryształu.

Druga część to detoksykacja od uniwersalnego pojęcia jakim są „ciała obce”. Jest to rodzaj czarnej skrzynki w obciążeniach toksycznych, czyli chodzi o toksyny, których nie potrafię określić. Ich identyfikacja jest wynikiem pomiarów na biorezonansie. Urządzenie pokazuje, że jest to problem występujący stosunkowo często, dlatego preparat jest też często stosowany.

Ponadto Per Primam przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania całego układu naczyniowego.

Ważne jest, że preparat zawiera wszystkie struktury anatomiczne, które uważam za ważne. Dzięki badaniu biorezonansem możemy również przetestować określoną strukturę anatomiczną, którą potrzebujemy kompleksowo zdetoksykować.

W każdym bądź razie preparat ten zasługuje na dużą uwagę i ma częste zastosowanie podczas kompleksowej kuracji detoksykacyjnej.

Per Primam, oprócz swojej pierwotnej funkcji, czyli równowagi energetycznej (czakry) pracuje jeszcze z deprywacją emocjonalną z naszego dzieciństwa (błędy naszych rodziców)

Deprywacja  emocjonalna - co to takiego i skąd się bierze?

Schemat deprywacji emocjonalnej rozwija się w dzieciństwie jako efekt niezaspokojenia potrzeby ciepła i zaangażowania emocjonalnego ze strony ważnych dla nas osób (rodziców, rodzeństwa, dziadków, nauczycieli) braku empatii i zrozumienia, możliwości podzielenia się swoimi przeżyciami, ochrony oraz pokierowania i wskazania drogi. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy:

  • rodzice nie poświęcają dziecku wystarczającej ilości czasu i uwagi. Mogą spędzać czas z dzieckiem, ale nie zajmować się nim (np. być obok, ale rozmawiać przez telefon, czytać książkę itp.), bądź też w ogóle nie być obecni. Dzieje się tak na przykład wtedy, gdy rodzic przywiązuje nadmierną wagę do rozwoju swojej kariery czy firmy i nie ma już czasu i sił na troszczenie się o dziecko; w sytuacjach gdy jeden rodzic umiera albo porzuca rodzinę (odchodzi, wyjeżdża, trafia do więzienia), a na drugiego rodzica spada ciężar utrzymania rodziny i wychowania dziecka; gdy w rodzinie jest ktoś chory i wymagający opieki; gdy któryś z rodziców ma problem z alkoholem czy inne uzależnienie itp.
  • rodzice są emocjonalnie zimni i wycofani – mogą rozmawiać, doradzać, ale nie przytulają. ,,Zawsze czysto ubrane, spakowany tornister i kanapki do szkoły, ale nikt nigdy nie przytula ani nie pytał jak się czuje”.
  • rodzice nie próbują zrozumieć albo wręcz negują przeżycia dziecka. Często padają wtedy słowa: „wymyślasz sobie”, „przesadzasz”, „inni mają gorzej i jakoś sobie radzą”, „nie dokładaj mi jeszcze swoich problemów” czy też inne stwierdzenia, które mają jeden wspólny mianownik – nie zamierzam wczuć się w twoją sytuację ani zrozumieć twoich potrzeb.
  • rodzice nie wspierają dziecka w dokonywaniu wyborów i podejmowaniu decyzji – mogą na przykład nie pomagać w wyborze szkoły czy zajęć pozalekcyjnych albo nie mieć ochoty na przedyskutowanie z dzieckiem różnych możliwych opcji – „wybierz sobie co chcesz, jesteś już prawie nastolatkiem”, „wiesz, to twoja decyzja”, „nie masz swojego rozumu?” – to tylko kilka przykładowych stwierdzeń, jakie można wtedy usłyszeć.
  • rodzic sam jawi się jako wymagający wsparcia. Typowa historia, która za tym stoi to: ojciec pije, matka ma na głowie całe gospodarstwo domowe, a któreś z dzieci (czasem najstarsze, choć nie jest to regułą) widząc to wszystko zaczyna odciążać matkę stając się przedwcześnie dorosłe i odpowiedzialne. Inne historie, które słyszałem od moich pacjentów, to np. ojciec po zawale, którego nie można stresować; nadmiernie wrażliwa matka, z którą trzeba obchodzić się jak z jajkiem bo inaczej zaczyna płakać…
  • rodzic obwinia dziecko zamiast wspierać – gdy dziecko chce wyżalić się albo przychodzi po pomoc, a w odpowiedzi słyszy „trzeba było wcześniej pomyśleć, a nie teraz płakać”, albo „sam jesteś sobie winien!”

Przykłady można mnożyć. Mają one jeden wspólny mianownik: „twoje prawdziwe potrzeby nie są dla nas ważne”. A skoro ważne dla mnie osoby wysyłają mi taki sygnał, to co mogę zrobić? Zapomnieć o swoich potrzebach, unikać bliskości albo domagać się zaspokojenia potrzeb w roszczeniowy sposób.

 

Schemat deprywacji  emocjonalnej-  to przekonanie, że moje potrzeby emocjonalne nie są ważne i nie zostaną zaspokojone przez innych. Deprywacja emocjonalna może dotyczyć któregoś z trzech rodzajów potrzeb:

  1. Bliskości, ciepła i czułości – w tym przypadku schemat powoduje poczucie, że nie ma nikogo, kto w wystarczający sposób poświęcał by mi uwagę, do kogo mogę się przytulić i kto okazałby mi czułość.
  2. Bycia wysłuchanym i zrozumianym – wtedy schemat sprawia, że czuję, że nie ma nikogo kto tak naprawdę by mnie wysłuchał i zrozumiał moje uczucia czy przeżycia.
  3. Wsparcia i pokierowania – schemat odzywa się w postaci poczucia, że nikt mnie nie chroni oraz że brak mi kogoś, kto pokierował by mną i pomógł dokonać właściwych wyborów (choć jednocześnie osoby z tym schematem często same chronią i prowadzą innych).

Deprywacja emocjonalna może dotyczyć tylko jednego z wymienionych obszarów, ale zwykle obejmuje ich więcej.

Jak schemat deprywacji emocjonalnej wpływa na życie?

Schemat deprywacji emocjonalnej to chyba jeden z najczęstszych schematów wśród osób trafiających na terapię do psychiatrów, czy psychologów. Jednocześnie jest to schemat, z którego osoby posiadające go często nie zdają sobie sprawy. No bo jak zdawać sobie sprawę że brakuje mi czegoś, czego nigdy nie dostawałem?

Osoby poddające się schematowi deprywacji emocjonalnej zwykle:

  • mają trudności w proszeniu bliskich o zaspokajanie ich emocjonalnych potrzeb;
  • w rozmowach chętnie zadają pytania chcąc lepiej zrozumieć sytuację rozmówcy, a jednocześnie mówią mało na własny temat;
  • często też starają się ukrywać swoje potrzeby udając silniejszych niż są naprawdę.

Każde z tych zachowań wzmacnia schemat deprywacji emocjonalnej ponieważ w efekcie osoby te nie proszą o wsparcie emocjonalne, więc go nie dostają. Poddanie się schematowi deprywacji emocjonalnej prowadzi też często do wchodzenia w związki z osobami, które są zimne, wycofane bądź zbytnio skupione na własnych potrzebach. A tacy partnerzy nie pomogą przełamać schematu…

Radząc sobie ze schematem deprywacji emocjonalnej przez unikanie łatwo stać się samotnikiem – bo po co wchodzić w bliską relację, skoro i tak nie otrzymam w niej ciepła?

Nadmierna kompensacja schematu deprywacji emocjonalnej może z kolei prowadzić do bycia przesadnie wymagającym. Takie osoby łatwo się złoszczą gdy ich potrzeby nie zostają zaspokojone. Czasem również osoby nadmiernie kompensujące ten schemat mogą przesadnie okazywać swoje potrzeby sprawiając wrażenie jęczących czy zalewających bezsilnością. Mogą również skarżyć się na wiele fizycznych dolegliwości (to tzw. objawy psychosomatyczne – czyli problemy w ciele, ale bez widocznej fizycznej przyczyny) nieświadomie licząc na to, że dostaną więcej uwagi.

 

Cóż więcej dodać- Per Primam jest preparatem dla prawie każdej osoby.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: