w3c

w3c

Marion Cut - 50 ml

CUT
79,90 zł

Oddziaływanie preparatu

Wskazania

Skóra

Wszystkie problemy skórne

Atopowe zapalenie skóry (AZS)

Egzema

Trądzik (w tym ropny)

Łuszczyca (w połączeniu z innymi preparatami)

 

(zalecane łączenie z Anti-Anti B + Tens + Emotion)

Promieniowanie UVB

Dysbioza

Borrelie i toksyny Borrelii

Streptokoki

Magnez

Witaminy

Marion Cut - 50 ml

79,90 zł

w3c

Ilość :

W magazynie

Zadaj pytanie
  Wysyłka

Darmowa wysyłka od 300zł

  Zwroty

Masz prawo do zwrotu produktu w ciągu 14 dni od odbioru.

Problemy skórne należą do najczęstszych problemów zdrowotnych. Mają bardzo zróżnicowany charakter, a ponadto skóra jest bardzo skomplikowanym organem.

Skóra składa się nie tylko z dwóch warstw tkanek, skóry właściwej i naskórka, ale zaliczamy do niej również tkankę podskórną (tela subcutanea), która składa się z tłuszczu podskórnego (panniculus adiposus) i miliona zakończeń nerwowych. W skórze znajdziemy nawet gruczoły skórne (glandulae cutis) i różne rodzaje włosów.

Skóra jest powiązana z wieloma narządami. Jednak jej ogólny stan zależy od jakości środowiska jelitowego i płuc.

Usunięcie dysmikrobii jelitowej samo w sobie spowoduje poprawę jakości skóry, szczególnie poprawę funkcji gruczołów łojowych, ponieważ jakość łoju skórnego zależy od stanu wątroby, a wątroba jest uszkadzana przez trucizny z dysmikrobii jelitowej.

Typową chorobą skórną jest atopowe zapalenie skóry. Atopia to zaburzenie immunologiczne skupiające się na skórze i błonie śluzowej narządów. To problem ośrodkowego układu nerwowego.

Aby uporać się więc z atopowym zapaleniem skóry i trądzikiem preparat Cut podajemy zatem w zestawie dla dysmikrobii jelitowej (Anti-Anti B / Mun). Efekty będą większe, niż moglibyśmy oczekiwać.

Częścią skóry są nie tylko różne gruczoły skórne, ale także paznokcie, włosy, a zwłaszcza gruczoły mlekowe. Chodzi przede wszystkim o piersi kobiece, chociaż i u mężczyzn możemy się napotykać z tym problemem. W piersi rozróżniamy gruczoł mlekowy, tkankę łączną piersi, poduszkę tłuszczową i sutek.

Z powodu połączenia gruczołu mlekowego z jelitem powstaje niebezpieczna para - gruczoł mlekowy i dysmikrobia. Konsekwencją tego związku przy dysmikrobii jest też pogorszenie jakości mleka matki. Ogniska mikrobiologiczne, głównie gronkowce, powodują zapalenie piersi u kobiet karmiących.

Preparat Cut jest preparatem podstawowym na trądzik, który można łatwo wyleczyć za pomocą detoksykacji, nawet jeśli dermatolodzy mówią coś innego. Z pewnością łatwiej robić z chorób skórnych wielki problem naukowy, niż zapoznać się ze sprawdzonymi procedurami detoksykacji.

Niekiedy preparat Cut można łączyć z preparatem Elerg, w innych przypadkach z preparatem Immunokompleks.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: